Urynoterapia na trądzik

Medycyna niekonwencjonalna oraz jednocześnie tradycyjne, domowe sposoby leczenia bardzo często będą mogły być silną konkurencją dla naukowych metod walki z różnego rodzaju schorzeniami. Będzie tak między innymi z urynoterapią, która w przypadku większości z nas będzie budziła zniesmaczenie oraz odrazę, z drugiej jednak strony istnieje szeroka gama osób, które są zwolennikami tejże właśnie metody leczenia. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą uryna to mocz, urynoterapia będzie więc polegała na leczeniu moczem.

W przypadku tego rodzaju co najmniej specyficznej metody leczniczej używać będziemy własnego moczu, który wsmarowujemy w ciało, pijemy, czy też wpuszczamy do odbytu. W przypadku korzystania z tego sposoby nie będziemy mogli jednak zażywać żadnych innych leków i jednocześnie powinniśmy zdecydować się na wybranie odpowiedniej i skutecznej diety.

Pomimo, że metoda ta może wydawać się co najmniej kontrowersyjną, to jak potwierdzają specjaliści, mocz będzie posiadał cechy lecznicze, które wytwarzane są przez organizm każdego z nas. Według nich jest to lek całkowicie naturalnego pochodzenia, więc pomimo drobnej dawki toksyn w nim zawartych nie może nam w żaden sposób szkodzić.

Urynoterapia będzie posiadała szerokie zastosowanie, jej najwięksi zwolennicy twierdzą, że tak naprawdę będzie pomocna w przypadku każdego rodzaju chorób, czy też dolegliwości. Mocz posiada jednak przede wszystkim widoczny wpływ na skórę, jest tak gdyż dezynfekuje ją, oprócz tego leczy także rany i podrażnienia i będzie zwalczał wszelkiego rodzaju objawy grzybicze. Własny mocz wykorzystywać możemy także w zabiegach kosmetycznych, jego dużą zaletą będzie między innymi przeciwdziałanie występowaniu trądziku, a oprócz tego powoduje, że w niewielkim stopniu zanikać zaczynają rozstępy oraz blizny.

Choć dla niektórych z nas będzie wydawało się to obrzydliwe, to bardzo duża grupa osób stosuje własną urynę zamiast toniku na przykład do przemywania twarzy, czy też dodaje jego odrobinę do szamponów (włosy ponoć mają stać się bardziej lśniące i mniej łamliwe).

Oprócz tego mocz podawany może być doustnie, będzie on przede wszystkim oczyszczał organizm z różnego rodzaju toksyn i zapobiegał paradontozie, a oprócz tego leczy szeroką gamę chorób i wspomaga od wewnątrz organizmu terapię przeciwko trądzikowi, likwidując stany zapalne na powierzchni kolejnych warstw skórnych.

Jeśli sama świadomość o konieczności wykorzystania jednego z elementów przemian fizjologicznych i przemiany materii twojego organizmu nie jest dla ciebie odtrącająca oraz odrażająca, z pewnością możesz chociaż spróbować stosowania uryny w walce z trądzikiem i wieloma innymi przypadłościami. Efekty nie będą oczywiście natychmiastowe – specyficzna terapia trwać musi przynajmniej przez okres kilku tygodni, abyśmy zauważyli pozytywne zmiany, oczywiście czym dłużej tym lepiej.

2 Responses

  1. jeśli już się na to zdecyduje, to konieczne jest nieużywanie chociażby kremów nawilżających ? :O

    LOLA

Leave a Reply


*