Under twenty dla młodych mężczyzn

Nastolatkowie żyją chwilą. Ich codzienna aktywność porównywana jest do jazdy górską kolejką. Ciągle coś się dzieje, emocje jednego dnia sięgają zenitu, by następnego zakopać się gdzieś pod ziemię. Z tą ogromną burzą może poradzić sobie tylko odpowiednia dawka wsparcia od najbliższych i….pewność siebie. O tę drugą wyjątkowo trudno, kiedy na środku nosa panoszy się duży, czerwony, nieznośnie świecący pryszcz. Z pomocą może przyjść seria under twenty. Marka przygotowała specjalne kosmetyki dla młodych mężczyzn.

Na początku dogłębne mycie
Pory u młodych osób są szczególnie narażone na zabrudzenia. Ich zapychanie często postrzegane jest jako coś oczywistego. Jednak nie jest to prawda. Mimo że w wieku dojrzewania dużo trudniej utrzymać cerę w czystości, to nie jest to niemożliwe. Ponadto receptą na jej piękny wygląd nie jest ciągłe mycie skóry.  Należy postawić na jakość, nie na ilość.
Żel przeciwtrądzikowy głęboko oczyszczający dogłębnie oczyszcza pory. Zapewnia całodobową ochronę przed powstawaniem różnego typu niedoskonałości. Swoją skuteczność ma zawdzięczać, według zapewnień producenta, aktywnemu cynkowi oraz ekstraktowi z gorzkiej pomarańczy.

Krok drugi – tonowanie
Tuż po umyciu twarzy skóra pragnie powrotu do pełnej harmonii. Jest to możliwe za sprawą użycia toniku, dostosowanego do codziennej i kompleksowej pielęgnacji. Efekt? Matowa, odświeżona skóra bez wyprysków. Preparat zawdzięcza to działanie następującym substancjom: kompleksom owocowym i ekstraktowi z gorzkiej pomarańczy.

Nawilżona i matowa skóra – kropka nad i w pielęgnacj
i
Pielęgnacja skóra z problemem trądzikowym polega również na optymalnym jej nawilżaniu. Krem zawiera algi i mikrocząsteczki matujące, które wchłaniają nadmiar sebum. Dzięki 24-godzinnej aktywności kremu można spodziewać się efektu redukcji trądziku, złagodzenia podrażnień i zaczerwień, dobrego nawilżenia. Krem został tak opracowany, że doskonale odbierany jest przez mężczyzn. Ma lekką i nietłustą konsystencję, co w wypadku tej grupy klientów wydaje się bardzo istotne.

Dla kogo polecamy?
W naszej ocenie seria under twenty może pomóc w walce z trądzikiem, ale nie wyeliminuje go w pełni. Nie zaszkodzi, ale nie pomoże na tyle, na ile możemy tego oczekiwać. Warto jej używać przy niewielkich problemach ze skórą. Przy większych – lepiej sięgnąć po bardziej skuteczne, mocniejsze w działaniu produkty.

Leave a Reply


*