Tabletki na trądzik

Na rynku istnieje wiele różnego rodzaju tabletek na trądzik młodzieńczy, trudne więc może okazać się wybranie właściwego rodzaju. Dlatego też dobrze się skonsultować się w tej właśnie sprawie z lekarzem. Może się bowiem okazać dość trudne podjęcie decyzji, czy kupić ziołowy preparat czy coś związanego z alopatią. A istnieje wiele różnego rodzaju środków, które mogą wprawiać w zakłopotanie.

Wszystko zależy od tego, jak bardzo poważny jest stan występującego trądziku – w zależności od tego, dermatolodzy mogą zalecić różnego rodzaju kremy i inne preparaty, lub nawet antybiotyki. Istnieje wiele rodzajów trądziku i wiele jego stadiów, dlatego też tak ważna jest wizyta u specjalisty.

Można również odwiedzić sklep internetowy kosmetyki, ponieważ będziemy w stanie nabyć w tym miejscu kosmetyki sklep na trądzik.

Jedno jest również pewne: należy ściśle przestrzegać zaleceń lekarza w tej sprawie, a jeśli nastąpią objawy niepożądanego (w rodzaju zaczerwienienia skóry), powinniśmy natychmiast poradzić się lekarza. Zalecane jest również, aby często używać specjalnych płynów do mycia twarzy (przynajmniej trzy razy dziennie, a w przypadku konieczności wynikającej z uprawiania sportu, lub pracy, nawet częściej).

8 Responses

  1. Moja znajoma ma problem z trądzikiem polecę jej waszą stronę, ona na pewno znajdzie tu coś co pomoże jej zwalczyć ten trądzik.

  2. Moja skóra nalezy do mieszanych , czasami się świeci , czasami nie mam z nią problemu . Jednakże na okres moje pory są rozszerzone i wszędzie wychodza mi ropne albo podskórne wulkany . Ogólnie wycyskam je wiem, że nie powinnam ale przymywam je wdoą utlenioną i faktycznie pomaga . Często robię sobie okład z naparu z bratka który łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia . Twarz smaruję wieczorem Skinorenem w kremie (istnieje równiez opcja w żelu) , na pojedyńcze wypryski stosuję Epiduo lub Brewoxyl . Twarz myję Zimną wodą i żelem Eucerin peeling (zielony) albo Effaclarem . Twarz jest zadbana a rano smaruję ją emulsją matująca z Iwostinu . Ponoć na skóre dobrze wpływa antybiotyk : Unidox oraz tabletki typu Cerabit albo CeraNowa . Pilnujcie też diety , ograniczcie kakao, pikantne potrawy czy fast foody . Mam nadziję że pomogłam .

Leave a Reply


*