Tabletki na trądzik bez recepty

Oferta wielu producentów umożliwia nabycie skutecznych preparatów na trądzik bez uprzedniego udania się do lekarza. Wiele cennych leków można kupić bez recepty. Dowiedz się, jaki właściwie masz wybór i co warto kupić.

Visaxinum dla cery trądzikowej

Tabletki o składnikach mających poprawiać stan cery z bruzdkami i wybrzuszeniami. Zawierają wyciąg z fiołka trójbarwnego oraz laktoferynę, składniki poprawiające wygląd skóry i pozwalające zachować ją w dobrej kondycji. Preparat dostępny jest w opakowaniu z 30 lub 60 sztukami tabletek.

Salfazin – suplement diety z witaminami

Preparat, którego działanie opiera się na docenionym już wielokrotnie w tym kontekście cynku. Tabletki składają się z mikroelementu połączonego w postaci organicznej z glukonianem. Taka forma gwarantuje lepsze wchłanianie aktywnych substancji, w tym najważniejszego jego elementu 25 mg cynku.
Warto wzbogacić swoją dietę o cynk, jeśli trzeba także w wersji tego suplementu – Salfazin. Pozwala on bowiem zapobiec efektom niedoboru pierwiastka, wywołanymi jego gorszą przyswajalnością. Preparat dostępny w opakowaniu, w którym mieści się 100 sztuk tabletek.

Face okey

Face okey są tabletkami, które zawierają bardzo pozytywnie oddziałujący kompleks białek serwatkowych, wzbogaconych w laktoferynę. Tak skonstruowane tabletki mają wspierać walkę z niedoskonałościami – krostkami, zaskórnikami, wypryskami oraz zaczerwieniem skóry. Nie są jednak na tyle mocne, by poradzić sobie z problemem w bardziej zdecydowany sposób. Opakowanie zawiera 60 tabletek.

Cerabit

Tabletki, które atakują głównie na jeden z problemów skórnych – nadmierną czynność gruczołów łojowych. Radzą sobie z leczeniem trądziku młodzieńczego oraz łojotoku. Ich aktywny skład pomaga uzupełnić dietę w miedź, cynk oraz flawonoidy. Chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, przyspiesza wydalenie toksyn z organizmu, pozwala na skuteczne rozpoczęcie procesu odnowy komórek naskórka. Opakowanie zawiera 60 tabletek.

Revitol Acnezine

Bardzo wygodne kapsułki o niezwykle cennym składzie. Ich skuteczność buduje zawartość witaminy E (doskonałego antyoksydantu), C (przyspieszacza gojenia się ran), hydrolizatu kolagenu (bogatego w aminokwasy niezbędne do poprawy funkcjonowania skóry), kwasu liponowego (wykazuje właściwości detoksykujące), kwasu hialuronowego (utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek), wyciągu z aloesu (oczyszcza i napina skórę), bioperiny (pozytywnie wpływającej na przyswajanie przez organizm substancji odżywczych). Preparat ma bardzo dobre działanie, dostępny jest w wygodnych do połknięcia kapsułkach. Opakowanie zawiera 30 kapsułek.

Bratek z pokrzywą
Zestaw dostarczający organizmowi czynne substancje zawarte w ziołach. Bratek oraz liście pokrzywy wykazują dobrze poznane właściwości odtruwające organizm, w tym pomagające leczyć skórę. Preparat ma również działanie moczopędne. Opakowanie zawiera 30 kapsułek.

One Response

  1. Jak dla mnie najskuteczniejszym lekiem na trądzik jest Visaxinum. Stosowała inne tabletki, jednak efekt po nich był dosyć mierny, natomiast po Visaxinum stan mojej cery znacząco się poprawił.

Leave a Reply


*