Świetny sposób na blizny po trądziku

nonacne 500Ten sposób Cię nie zawiedzie, jeśli skorzystasz z niego jak najszybciej. Idealną porą jest czas, w którym Twój trądzik jeszcze nie zniknął. Sięgając po preparat opisany poniżej zmniejszysz widoczność już istniejących blizn i zabezpieczysz się przed powstawaniem kolejnych. Osiągniesz to dzięki pobudzeniu procesów regeneracji na poziomie skóry właściwej oraz likwidacji (a przynajmniej zmniejszeniu intensywności) istniejącego trądziku.

Co to za preparat?

Mowa o Nonacne, który intensywnie regeneruje skórę, ale przede wszystkim jest preparatem przeciwtrądzikowym. Unikalna kompozycja składników roślinnych (w tym cennej i intensywnie zwalczającej trądzik sarsaparilli oraz czerwonej koniczyny) sprawia, że pryszcze ulegają Nonacne szybciej niż jakimkolwiek innym preparatom.

Ale tym co interesuje Cię najbardziej są blizny prawda? Czy Nonacne zmniejszy lub usunie już istniejące blizny i zapobiegnie tworzeniu się nowych?

Oczywiście. Jeśli chodzi o zapobieganie powstawaniu blizn i przebarwień skuteczność Nonacne jest bezdyskusyjna. Preparat bardzo szybko zmniejsza intensywność stanów zapalnych i likwiduje bakterie trądzikowe, a dzięki temu skóra chroniona jest przed uszkodzeniami. Musisz wiedzieć, że blizny powstają wskutek uszkodzenia skóry właściwej (a więc dość głębokich szkód). Dochodzi do tego wskutek urazów mechanicznych – najczęściej, ale też głębokie stany zapalne pojawiające się w przebiegu trądziku mogą zniszczyć strukturę skóry na tyle, że pozostaną po nich blizny. Nonacne zapobiegnie temu zjawisku.

A co z istniejącymi bliznami?

Tabletki wyraźnie je spłycą. Na tym polu najlepiej spisują się wyciągi z pokrzywy i z pestek winogron. Nie tylko odbudowują one strukturę skóry (od wewnątrz), ale przyczyniają się też do regeneracji mikroskopijnych naczynek krwionośnych. Dzięki nim w całym swoim przekroju skóra będzie w stanie się odbudować, nawet jeśli nie odbuduje się w pełni to i tak gros blizn ulegnie wyraźnemu spłyceniu. Oczywiście w ramach walki z bliznami standardową kurację należy wydłużyć. Dlatego też lepiej sięgnąć po Nonacne wcześniej, nim będzie za późno tj. jeszcze na tym etapie, kiedy wciąż jeszcze masz trądzik.

Co Ty na to?

One Response

  1. te tabletki są bardzo dobre, stosuję je ja, moja siostra i mój chłopak i u każdego działają i likwidują pryszcze, są lepsze niż jakieś żele do mycia twarzy bo nie przesuszają skóry. Znalazłam je na nonacne.pl jakieś pół roku temu i żałuję tylko, że nie znalazłam ich wcześniej ;)

Leave a Reply


*