Skinception Rosacea – rewolucyjny krem na trądzik różowaty

skinception-rosaceaSkinception Rosacea jest właściwie serum, przez co działa jeszcze intensywniej i jeszcze skuteczniej.

Cenisz sobie niezawodność? To produkt dla Ciebie.

4 tygodnie wystarczą dla uzyskania wyraźnej poprawy wyglądu cery z trądzikiem różowatym, ale już po pierwszym użyciu odczujesz wyraźną ulgę.
Tak w każdym razie twierdzą osoby, które tego produktu używają lub używały.

Topowy produkt

Może nie najczęściej kupowany, bo nie wszystkie osoby borykające się z trądzikiem są od razu skłonne inwestować w profesjonalne i (niestety) drogie kosmetyki, ale zdecydowanie najwyżej oceniany spośród wszystkich kosmetyków tego typu.
Przemawia za nim niezawodność.
Już wyniki badań in vitro nad Skinception Rosacea są bardzo obiecujące:

  • redukcja rumienia u ponad 90% użytkowniczek,
  • minimalna redukcja 30%, maksimum – dużo dużo więcej,
  • poprawa barier ochronnych skóry u 70% badanych,
  • poprawa parametrów skóry (integralność tkanek) o 58%
  • poprawa elastyczności i kolorytu skóry u ponad 75% badanych,
  • wygładzenie skóry u ponad 75%

takie właśnie efekty osiągnięto w badaniach.
A ich osiągnięcie było możliwe dzięki bardzo przemyślanemu i zaawansowanemu składowi kosmetyku, który (to też warto wiedzieć) jest właściwie kosmetykiem naturalnym. Oparto go na naturalnych substancjach występujących w przyrodzie.

Główne składniki Skinception Rosacea

Naturalne składniki (np. wyciągi z punarnava, ostropestu plamistego czy czarnej borówki) połączono w kompleksy o ściśle ukierunkowanym działaniu. Są to:

Renovage – ten kompleks zwiększa odporność komórek na szkodliwe promieniowanie UVB aż o 100%, zmniejsza ryzyko uszkodzenia funkcji komórek skóry o 60%, wydłuża żywotność komórek o jedną trzecią. W skrócie składnik jest odpowiedzialny za ochronę, regenerację i wzmocnienie skóry.

Actiflow – oddziałuje głównie na naczynka krwionośne, wyraźnie zmniejszając rumień. Składniki Actiflow poprawiają krążenie krwi w naczynkach znajdujących się tuż pod powierzchnią skóry i zmniejszają przekrwienie naczyń. Ten kompleks ma dowiedzione silne działanie przeciwzapalne, łagodzące i antyrumienowe. Poprawia poziom nawilżenia skóry. Jest też bardzo mocnym przeciwutleniaczem.

Mediacalm – jak łatwo się domyślić sądząc po nazwie, kompleks ten ma za zadanie przynieść skórze ukojenie. I rzeczywiście przynosi łagodząc stany zapalne, podrażnienia i przywracając skórze jej naturalny poziom wrażliwości (innymi słowy redukuje nadwrażliwość na różne czynniki).

Jak twierdzą użytkowniczki (to głównie kobiety sięgają po serum) – „spośród wielu kosmetyków warto wybrać właśnie ten krem, bo jako jeden z nielicznych naprawdę działa, a efekty są odczuwalne natychmiast.

Więcej informacji o Skincepton Rosacea szukaj na stronie oficjalnego dystrybutora kosmetyku, czyli TUTAJ.

Leave a Reply


*