Puder do skóry tłustej i trądzikowej

Produkt, który nie tylko wytacza działo zmianom skórnym, ale dodatkowo je znacząco minimalizuje, przykrywając krostki i ujednolicając koloryt skóry? Tak ma działać puder do skóry trądzikowej i tłustej marki Jadwiga.

Działanie
Maskowanie trądziku produktami z linii Jadwiga ma być nareszcie szybkie i skuteczne. Prezentowany puder powstał na bazie naturalnych i przez to niealergicznych składników (jest to kosmetyk w 100% mineralny).

Działanie tego kosmetyku jest kompleksowe, poza transparentnym maskowaniem niedoskonałości i niwelowaniem rozszerzonych porów, ma działanie matujące (pochłania nadmiar produkowanego sebum). Producent zapewnia, że skóra po tym preparacie staje się gładka i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Preparat ma działanie przeciwtrądzikowe, antybakteryjne. Doskonale radzi sobie również z wygładzaniem i ściąganiem skóry. Użycie preparatu daje również doskonałe efekty kojące i regenerujące, czego nierzadko bardzo potrzebuje cera ze skłonnością do trądziku.

Puder Jadwiga swoje działanie niespotykane w innych kosmetykach ma zawdzięczać kompozycji trzech glinek – białej, zielonej i żółtej oraz cynkowi. Taki skład pozwala nie tylko radzić sobie z trądzikiem młodzieńczym, ale również z różowatym.
Osoby, które zachwycają się działaniem tego pudru podkreślają jego niepowtarzalne walory również na tle niskiej ceny. Za opakowanie 25 ml zapłacimy około 20 złotych. Jak na produkt o tak wielu zaletach to wyjątkowo mało.

Opinie o preparacie
Preparat cieszy się bardzo dobrą opinią, co na kosmetyk do wykonywania makijażu jest dość zadziwiające. Mimo że polecany jest do skóry tłustej i trądzikowej, nie podkreśla skórek, nie zapycha porów, nie daje efektu maski. Nie wysusza nadmiernie cery. Puder niestety nie utrzymuje się przez cały dzień. Wymaga nanoszenia poprawek. Z drugiej strony trudno jednak znaleźć preparat, który byłby na tyle trwały, że po wyjściu z domu do pracy, można by było go zostawić w domu. Preparat jest wydajny.

Najlepsze efekty daje nakładany na podkład. Użycie pudru bezpośrednio na skórę jest dość trudne, jeśli chcemy uzyskać ładny i naturalny efekt. Do zbioru plusów kosmetyku należy zaliczyć ładny zapach.

Minusem pudru Jadwiga jest jego konsystencja – dość grube zmielenie utrudnia jego nakładanie na skórę. Wadą kosmetyku jest również jego mała dostępność. Niektóre panie, zwłaszcza te o ciemniejszej karnacji, narzekają ponadto na wybielanie cery. W przypadku opalonej skóry jest to trudne do zaakceptowania. Zarzut kierowany jest również w stronę opakowania, które jest niepraktyczne podczas przenoszenia z miejsca na miejsce – bardzo łatwo się otwiera, a jego zawartość wysypuje.

Leave a Reply


*