Krem na trądzik

Obserwując reklamy środków na trądzik, które mają mu zapobiegać lub go leczyć, dojść można do wniosku, że wszystkie są dla wszystkich – tak jednak nie jest, ponieważ każdy jest inny i to, co dla jednego jest skuteczne, dla innej już takie być nie musi.

Warto jednak wspomnieć tutaj o pewnym kremie na trądzik o nazwie Acnezine – został on zaprojektowany i stworzony zupełnie inaczej, niż jakikolwiek inny preparat bakteriobójczy. Ma on na celu poprawienie niedoskonałości i nieczystości związanych z ciałem. Formuła tego środka ma zwalczyć trądzik zanim on się w ogóle pojawi.

Przeciwutleniacze, które znajdują się w preparacie tym mają pomóc zwalczyć i zneutralizować toksyny, bakterie i inne pasożyty powodujące występowanie wyprysków. To jednak nie wszystko – środek ten oddziałuje na wątrobę, a dokładniej mówiąc na poziom produkowanych przez nie hormonów, które są odpowiedzialne za to, jak bardzo natłuszczona jest skóra twarzy. Oto bardzo proste równanie, jakie można przedstawić w związku z tym preparatem:

Mniej toksyn + mniej bakterii + mniej tłuszczu = nie zapchane pory = koniec trądziku!

To jest oczywiście teoria i rzec by można, że prawdziwy świat jest zupełnie inny, jednakże nie zmienia to faktu, że ten środek na oczyszczanie twarzy jest dobry i warty polecenia.

Leave a Reply


*