Hydroviton.CR – pielęgnacja cery trądzikowej

Co daje środek ten dla skóry twarzy? Pomaga on poradzić sobie z tłustą skórą, lub taką, która jest narażona na powstawania trądziku. Po jego zastosowaniu działanie będzie można zobaczyć niemal w trybie natychmiastowym.

Normalizuje on skórę i przyczynia się do tego, aby wyglądała zdrowiej, zapobiega zbytniemu rozprzestrzenianiu się bakterii, które powodują powstawanie wyprysków. Usuwa nadmiar tłuszczu ze skóry, nawilża, odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. PH tego preparatu jest równe z tym, które występuje w przypadku skóry, co oznacza że umożliwia to jej nawilżenie bez jakichkolwiek podrażnień (a więc można stosować Hydroviton również do cery delikatnej, którą dotknął trądzik).

Omawiany środek posiada największą na rynku ilość substancji aktywnych i dlatego też jest on bardziej efektywny, niż inne tego rodzaju kosmetyki.

Powinno się go stosować codziennie rano i wieczorem, a stosować na mokrą skórę. Po nałożeniu odczekać kilka sekund, po czym zmyć dokładnie. Do skóry, na której występuje trądzik pospolity stosować również inne preparaty przeznaczone na ten cel.

Leave a Reply


*